Nowoczesne chlebaki, dozowniki i dekoracje – odmień swoją kuchnie!

Nowoczesne chlebaki, dozowniki i dekoracje - odmień swoją kuchnie

Kuchnia jest szczególnym pomieszczeniem, w którym spędza się dużo czasu nie tylko przygotowując posiłki, ale też na luźnych rozmowach i rodzinnych chwilach. W każdej współczesnej kuchni, ważna jest stylowa, ergonomiczna aranżacja wnętrza i innowacyjne rozwiązania i sprzęty, które ułatwiają sprawną pracę. Niejednokrotnie dzięki swojemu nietuzinkowym designowi akcesoria kuchenne pełnią też funkcję dekoracji. Czy wiesz jakie dodatki wybrać do nowoczesnej kuchni? 

Niebanalne butelki, pojemniki i dozowniki

By wydobyć modny i współczesny styl w swojej kuchni, nie musisz szukać skomplikowanych i kosztownych rozwiązań. Bardzo ciekawie wyglądają podstawowe akcesoria kuchenne, ale w niecodziennych odsłonach, gdzie kształt i modny kolor wyróżniają się na tle nudnych, oklepanych kompozycji. Bogactwo tych niebanalnych dodatków nadaje pomieszczeniu niepowtarzalny charakter:

  • podwójny dozownik na ocet i oliwę z zatopionym w butelce osobnym pojemnikiem,
  • bezdotykowe dozowniki płynu do naczyń zaprojektowane w nowoczesnym stylu,
  • deski do chleba o niebanalnym wzornictwie,
  • stylowe pojemniki na przyprawy.

Te bardzo eleganckie, designerskie, ale też znajdujące częste zastosowanie dodatki, wprowadzą oryginalny i świeży akcent do kuchni. Co ważne, uławiają też organizacje miejsca i przygotowanie posiłków.  

Nowoczesne chlebaki – funkcjonalne i piękne

Nowoczesne chlebaki z bokono.pl zdecydowanie zrywają z banalnym stylem, stając się z prostego przedmiotu luksusowym i wyszukanym dodatkiem. Przemyślana forma i doskonała wentylacja pozwala długo cieszyć się pysznym, świeżym chlebem. Chwytający za oko design, nietypowe połączenia różnych materiałów i oryginalne kolory sprawiają, że staje się też funkcjonalną i ciekawą ozdobą kuchni. Chlebaki zazwyczaj zajmują honorowe miejsce na blacie, by zawsze można łatwo sięgnąć po pieczywo, dlatego wybór ciekawego modelu daje gwarancję, że nie umknie niczyjej uwadze. Nowoczesne chlebaki doskonale dopełniają wnętrze kuchni, wyganiając z niej nudę.

nowoczesny chlebak w kolorze czarnym

Dekoracje ścienne do nowoczesnej kuchni

Nowoczesne kuchnie, charakteryzują się minimalizmem, prostotą i niedużą ilością elementów dekoracyjnych, gdzie każdy z nich jest wyjątkowy i nieprzypadkowy. Warto postawić na dodatki, które oprócz walorów estetycznych, są w pełni użytkowe. Spersonalizowane ramka na zdjęcia wyposażona w delikatnie rozświetlające blat oświetlenie LED jeszcze mocniej wyeksponuje nowoczesny styl wnętrza. Osobiste zdjęcia to nie tylko bliskie sercu wspomnienia, które umilają chwilę, ale dzięki dodatkowe oświetlenie ułatwia poruszanie się po pomieszczeniu lub krótkie prace na blacie bez konieczności używania głównego źródła światła. 

Nowoczesne dodatki  – odśwież swoją kuchnię!

By czuć się dobrze w kuchni, warto zawsze dbać o estetykę i funkcjonalność pomieszczenia. Wyjątkowe dodatki i dekoracje w nowoczesnym stylu pozwalają łatwo odmienić jej wnętrze i tchnąć w cztery ściany niepowtarzalny charakter.