Nowe trendy w sztuce kulinarnej a garnki Zwieger

garnki emaliowane 4

Nie ulega wątpliwości, że akcesoria kuchenne zmieniają się wówczas, gdy w sztuce kulinarnej zaczynają pojawiać się nowe trendy. Dzięki innowacyjnemu wzornictwu garnki Zwieger nabrały odmiennego charakteru, o czym świadczy chociażby połączenie klasycznego designu z awangardowymi wykończeniami.

Jakie czynniki decydują o wysokiej jakości garnków Zwieger?

Do produkcji garnków Zwieger wykorzystano najwyższej jakości stal nierdzewną, która zapewnia tym wyrobom zarówno walory użytkowe, jak i estetyczne. Zastosowane w garnkach Zwieger trójwarstwowe dno wyposażone w aluminiowy dysk pozwala na równomierne rozprowadzanie i kumulowanie ciepła.

Garnki Zwieger posiadają dobrze wyprofilowaną, szklaną pokrywkę, która została wykonana z hartowanego szkła. Dodatkowym elementem ułatwiającym korzystanie z garnków Zwieger jest znajdujący się w pokrywie odpowietrzający otwór.

Praktyczne i funkcjonalne garnki Zwieger

Mankamentem garnków starszej generacji były uchwyty. Wyprodukowane z wysokogatunkowych materiałów uchwyty garnków Zwieger bywają ciepłe, ale nie osiągają temperatury, która doprowadziłaby do powstania oparzeń.

Podobną funkcjonalnością wyróżniają się brzegi pokryw oraz służące do mocowania uchwytów śruby. Zastosowana do ich wytworzenia stal nierdzewna gwarantuje im nie tylko odporność na korozję, ale także chroni przed uszkodzeniami mechanicznymi. Garnki Zwieger doskonale spełniają swoją użytkową funkcję i z pewnością można zaliczyć je do najbardziej praktycznych i funkcjonalnych akcesoriów kuchennych.